Naši spokojení zákazníci

Řeznictví Tichý s. r.o.

Řeznictví Tichý spol. s r.o.

Profil společnosti Řeznictví Tichý s. r.o.

Firma Řeznictví Tichý s.r.o. zahájila své působení na trhu v oblasti zpracování a distribuce masa kolem roku 2000. Vzhledem k expanzi společnosti vyvstala brzy potřeba rozšíření její výrobní kapacity. Proto se její majitel p.Tichý rozhodl v roce 2006 zakoupit areál v Háji ve Slezsku, kam byla výroba přemístěna. V roce 2011, pak společnost Řeznictví Tichý s.r.o. rozšířila svou činnost i o masnou výrobu.
 
Společnost Řeznictví Tichý s.r.o. se zabývá bouráním vepřových půlek a hovězích čtvrtí, porcování drůbežího masa a výrobou masných výrobků a polotovarů. Vedení firmy upřednostňuje kvalitu nad kvantitou, prioritou zůstává vysoká jakost všech finálních produktů a výrobků. Vedení společnosti neustále sleduje nejnovější trendy ve výrobě a výrobních technologiích.
 
Společnost provozuje i vlastní síť maloobchodních prodejen, kde svým zákazníkům nabízí denně kvalitní čerstvé bourané maso a masné výrobky vyráběné výhradně z kvalitních surovin.

Pro více informací: http://www.reznictvi-tichy.cz/

Podrobnosti ke spolupráci

 • spolupráce trvá od roku 2017

Využívané produkty a služby

 • provoz, údržba a inovace podnikového informačního systému Trilex

 

 

SEMAG spol. s r. o.

Semag spol. s r.o.


Vyjádření ředitele společnosti SEMAG

Jako vrcholového manažera naší společnosti SEMAG mne zajímá především celkový přínos spolupráce se společností TRINIDON. Mohu říci, že jsem získal ve společnosti TRINIDON spolehlivou oporu pro naše podnikání. Vím, že přístup našeho dlouholetého dodavatele a partnera je vždy profesionální a seriózní.
Silnou stránkou v rozvoji naší spolupráce je pravidelná komunikace, prostřednictvím které jsou později plněny naše potřeby a představy.Tuto společnost mohu jenom doporučit.

Ing. Ivo Tarkowski 
výkonný ředitel
   

Profil společnosti SEMAG

Společnost SEMAG je výrobcem širokého sortimentu pekařských, cukrářských a lahůdkářských výrobků s dlouholetou tradicí a zkušeností na českém trhu. Díky nejmodernějšímu technickému a technologickému vybavení je firma schopna plnit nejpřísnější požadavky na kvalitu a zdravotní nezávadnost výrobků, potvrzeno dlouhodobě zavedeným a často prověřovaným systémem řízení jakosti dle normy ISO 9001:2000, jakost je nedílnou součástí všech činností ve firmě, což přispívá k vyrovnané kvalitě výrobků a služeb.

Pro více informací: www.semag.cz

Podrobnosti ke spolupráci
Spolupráce trvá již od roku 1998.

Využívané produkty a služby:

 • provoz, údržba a inovace podnikového informačního systému Trilex
 • správa všech informačních technologií
 • outsourcing vybraných informačních technologií

PEKAŘI a spol., spol. s r.o.

pekari

Vyjádření ředitele společnosti PEKAŘI a spol.

Společnost TRINIDON je pro nás dlouholetým a spolehlivým partnerem. Velmi si vážím našeho vzájemného partnerství. V minulosti naše spolupráce začala pouze v oblasti ekonomického softwaru. Dnes nám společnost TRINIDON ošetřuje všechny procesy spojené s informačními technologiemi.

Ing. Vladimír Dubják 
ředitel společnosti   

Profil společnosti PEKAŘI a spol.

Jedná se o společnost zabývající se výrobou pekárenských výrobků a jejich dodávkou do prodejen svých obchodních partnerů v oblasti Ostravy a části sousedních okresů Karviná, Opava, Nový Jičín a Frýdek-Místek. Na trhu pekárenských výrobků patří tato pekárna k tradičním výrobcům a to především v oblasti běžného a jemného pečiva. Již tedy více než 45 let je výroba pečiva zajišťována podle tradičních receptur, výhradně za použití kvalitních surovin.

Pro více informací: www.pekariaspol.cz

Podrobnosti ke spolupráci
Spolupráce trvá již od roku 1999.

Využívané produkty a služby:

 • provoz, údržba a inovace podnikového informačního systému Trilex
 • správa všech informačních technologií


 

Kysucké pekárne, a. s.

Kysucké pekárne a.s.

Vyjádření ekonomického ředitele společnosti Kysucké pekárne

Počas mnohoročnej spolupráce som sa presvedčil o poctivom prístupe spoločnosti TRINIDON k našej spoločnosti. Všetky problémy, ktoré prevádzkou rozsiahleho informačného systému a nadväzujúcich technológií občas vznikajú, rieši spoločnosť TRINIDON okamžite a to s maximálnou starostlivosťou. Môžem za našu spoločnosť zodpovedne prehlásiť, že sme s doterajšou spoluprácou veľmi spokojní.

Ing. Marián Ligocký 
ekonomický riaditeľ

Profil společnosti Kysucké pekárne

Patří k předním společnostem v pekárenském odvětví na Slovensku. Jedná se o silnou společnost s moderními technologiemi a tradicí. Akciová společnost zaměstnává více jak 400 lidí, kteří zajišťují široký sortiment pekárenských a cukrárenských výrobků. Hlavní doménou této společnosti je rozsáhlá nabídka čerstvého pečiva.

Pro více informací: http://www.vilija.sk/

Podrobnosti ke spolupráci
Spolupráce trvá již od roku 2001.

Využívané produkty a služby:

 • provoz, údržba a inovace podnikového informačního systému Trilex
 • správa všech informačních technologií

 

 

 

 

PEKÁREŇ JURAJ OREMUS, spol. s r.o.

Vyjádření jednatele společnosti PEKÁREŇ JURAJ OREMUS

21.storočie je doba technických vymožeností v oblasti výpočtovej techniky a informácií. Mať „po ruke" tie správne, dôležité a presné informácie v podnikaní je už určitá zlatá výhra. O naše zlato, čiže DATA, sa stará spoločnosť Trinidon za pomoci informačného systému Trilex. Spoľahlivosť a funkčnosť je prvoradá úloha tohto systému, za čo sme náležite povďačný. To nám pomáha napĺňať naše ciele vo výrobe kvalitných a chutných pekárenských výrobkov. Ďakujeme

Juraj Oremus
konateľ spoločnosti 

Profil společnosti PEKÁREŇ JURAJ OREMUS

Jedná se o úspěšnou pekárnu, která zásobuje kompletním pekárenským sortimentem oblast v okolí Nových Zámků, Nitry a Bratislavy. Kvalita výrobků této společnosti byla oceněna prestižním oceněním SLOVAK GOLD. Lehce ho poznáte podle červeného srdíčka zdravé výživy na etiketě. Jedná se o výrobky z přírodních produktů, bez přísad a konzervačních látek.

Pro více informací: http://www.oremus.sk/
Zajímavé recepty: www.oremus.sk/index.php?do=8

Podrobnosti ke spolupráci
Spolupráce trvá již od roku 2006.

Využívané produkty a služby:

 • provoz, údržba a inovace podnikového informačního systému Trilex
 • správa vybraných informačních technologií

 

 

0

Informační systém Trilex pracuje na aplikační platformě společnosti Magic Software Enterprises. Tato globální společnost poskytuje řešení podnikových technologií již 25 let. | | |