Kysucké pekárne, a. s.

Úspěšné zahájení provozu moderního expedičního systému u našeho dlouhodobého zákazníka Kysucké pekárne, a. s.

Nedávno jsme dokončili úspěšnou realizaci inovovaného expedičního systému Trilex - Expedice. Díky naším novým aplikacím může společnost Kysucké pekárne, a. s. využívat nejmodernější zobrazovací technologie pro práci v expedici. Více o našem novém expedičním systému se dozvíte v sekci Trinidon doporučuje.

Ukázky realizace našeho řešení expedičního systému v provozu:expedice   expedice   expedice


Přínosy našeho řešení

Rychlost
Systém umožňuje zrychlit expedici zboží a lépe využít pracovní sílu.

Přesnost
Pracovníci dostávají během vychystávání zboží důležité a srozumitelné informace, které jsou dále upřesňovány s návazností na výrobu.

Produktivita
Zvyšuje produktivitu pracovníků v expedici. Usnadňuje zaměnitelnost pracovníků. Potřebné údaje jsou Vašim pracovníkům neustále na očích pomocí zobrazovacích panelů.

Kompatibilita
Náš nový expediční systém lze propojit i s jinými informačními systémy.

Cena
Cena celého systému je variabilní dle rozsahu nasazení a je vysoce konkurenční obdobným převážně zahraničním systémům. Zpracované cenové kalkulace jsou kompletní a zahrnují veškeré práce včetně zaškolení uživatelů a odborného dohledu.

Archiv novinek »

Informační systém Trilex pracuje na aplikační platformě společnosti Magic Software Enterprises. Tato globální společnost poskytuje řešení podnikových technologií již 25 let. | | |