Pekařství VALAŠSKÉ FRGÁLY s.r.o.

Valašské frgály reference Trinidon informační systém TrilexÚspěšně jsme nasadili ekonomický informační systém Trilex do firmy Pekařství VALAŠSKÉ FRGÁLY s.r.o., včetně převodu dat z předchozích programů, které firma používala. Nasazení předcházel pečlivý výběr nejoptimálnějšího složení modulů informačního systému Trilex tak, aby co nejvíce vyhovoval potřebám této společnosti. Za úzké spolupráce s vedením a zaměstnanci této společnosti jsme po vzájemných konzultacích společně vybrali a nasadili moduly Účetnictví, Pokladna, Banka, Skladové hospodářství, Expedice a fakturace, Mzdy a EDI. V další fázi zde nasadíme modul Výroba. Nedílnou samozřejmostí nasazení systému bylo řádné proškolení nových uživatelů na práci s informačním systémem Trilex v našem školícím středisku v prostorách firmy Trinidon s.r.o.

Přechod na informační systém Trilex umožní zaměstnancům Pekařství Valašské frgály s.r.o. pohodlnější a efektivnější práci a také zajistí časovou úsporu při zpracovávání dokladů jak pro expedici zboží, tak pro účetnictví. Společnost tak může sledovat celý proces od přijetí objednávky odběratele, zpracování po stránce výrobní, včetně sledování spotřeby surovin, zpracování cenových kalkulací výrobků, zpracování účetních dokladů až po okamžitý přehled hospodářských výsledků pro vedení firmy, které je možno z účetnictví zpracovat za pomocí různých typů vyhodnocovacích sestav, které modul účetnictví nabízí, včetně zpracování podkladů pro daňová přiznání. Vše v jednom kompaktním informačním systému a pracovním prostředí. Nasazením modulu EDI jsme urychlili a zjednodušili příjem objednávek v elektronické podobě, u kterých díky přímému importu do informačního systému Trilex odpadá ruční zadávání položek objednávek, čímž zaměstnanci šetří čas a mohou se tak věnovat jiné práci. Přes tento modul uživatelé nejen přijímají objednávky, ale také zasílají faktury za odebrané zboží také v elektronické podobě. Tímto krokem tak ušetříme čas i spotřební materiál nutný pro tisk a zaslání vystavených faktur poštou a také nemalou částku za poštovné, čímž pomáháme Pekařství Valašské Frgály s.r.o. snížit část nákladů.

Velice si ceníme vstřícného přístupu jak vedení společnosti Pekařství VALAŠSKÉ FRGÁLY s.r.o., tak i jejich zaměstnanců při zavádění informačního systému Trilex. Rádi bychom za příjemnou spolupráci při nasazování systému společnosti Pekařství VALAŠSKÉ FRGÁLY s.r.o. touto cestou poděkovali. Výrobky této firmy vřele doporučujeme, jelikož jsou vyráběny z kvalitních surovin při dodržování tradičních receptur, jsou velmi chutné a vždy zaručeně čerstvé. Jsou dodávány do prodejen nejen po celé naší republice, ale i do zahraničí. Více o společnosti Pekařství VALAŠSKÉ FRGÁLY s.r.o. a jejich výrobcích, můžete nalézt na www.valasskepecivo.cz . Jejich výrobky lze objednávat také prostřednictvím e-shopu na stránkách této společnosti.

Pro více informací o tomto projektu můžete kontaktovat naše oddělení zákaznické podpory a to paní Ivetu Václavíkovou, e-mail: iveta.vaclavikova[zavináč]trinidon[tečka]cz, telefon: +420 596 999 048.

 

 

 

Archiv novinek »

Informační systém Trilex pracuje na aplikační platformě společnosti Magic Software Enterprises. Tato globální společnost poskytuje řešení podnikových technologií již 25 let. | | |