Profil

Profil společnosti
Společnost TRINIDON, zabývající se informačními technologiemi, byla založena v roce 1993. Z původně regionální společnosti se stala dodavatelem s mezinárodní působností. Od roku 2001 působí na trhu Slovenské republiky. Od počátku vzniku se společnost věnuje vývoji a implementaci vlastních řešení.

Hlavním produktem společnosti je informační systém TRILEX, který je individuálně přizpůsobován různorodým požadavkům jednotlivých zákazníků. IS TRILEX je dnes vyzrálým systémem s řadou modulů, které jsou vzájemně datově provázány a umožňují vysoce efektivní zpracování a vyhodnocování dat.

V roce 2004 společnost TRINIDON úspěšně zavedla systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001. Společnosti byly uděleny certifikáty IQNet a CQS. Od této doby ve společnosti probíhá každoročně dozorový audit prováděný sdružením CQS.

Na přelomu roku 2003 –2004 byl spuštěn projekt outsourcingové podpory, kdy odborní pracovníci společnosti TRINIDON zajišťují rozsáhlé služby nejen v oblasti software, ale také v oblasti technické podpory výpočetní techniky, komunikací a webových aplikací pro internet.

Přehled hlavních aktivit

Aktuální certifikáty systému kvality dle ISO 9001:2009

     

Informační systém Trilex pracuje na aplikační platformě společnosti Magic Software Enterprises. Tato globální společnost poskytuje řešení podnikových technologií již 25 let. | | |