Pekárny Blansko a.s.

Pekárny Blansko a.s.

Profil společnosti Pekárny Blansko a.s.

Společnost Pekárny Blansko a.s. je regionální výrobce pekařských a cukrářských výrobků s dlouholetou tradicí. Svými výrobky zásobuje nejen prodejny v celém okrese Blansko, ale také ve Vyškově, Svitavách a v Brně.
Výrobní program zahrnuje pestrou škálu běžného i jemného pečiva, cukrářských výrobků, dortů, certifikovaných BIO výrobků, BIO těstovin, tyčinek a trvanlivých výrobků. Provoz byl založen v roce 1953 jako lokální pekárna pro Blansko s manuální výrobou a sázecími pecemi. Po modernizaci to byla v roce 1962 první průmyslová pekárna s kontinuální automatickou výrobou těsta, chleba a pečiva v tehdejší ČSSR a stala se hlavním výrobním podnikem pro okres Blansko a blízké okolí. V období 90-tých let se zde započalo s výrobou bezlepkových, BIO a amarantových produktů a vznikla výroba těstovin.
Společnost provozuje i vlastní síť maloobchodních prodejen, kde svým zákazníkům nabízí denně kvalitní čerstvé pečivo a cukrárenské výrobky vyráběné výhradně z kvalitních surovin.

Pro více informací: http://www.pekarnyblansko.cz/

Podrobnosti ke spolupráci

  • spolupráce trvá od roku 2015

Využívané produkty a služby

  • provoz, údržba a inovace podnikového informačního systému Trilex

 

 

Informační systém Trilex pracuje na aplikační platformě společnosti Magic Software Enterprises. Tato globální společnost poskytuje řešení podnikových technologií již 25 let. | | |