Pekařství VALAŠSKÉ FRGÁLY s.r.o.

pekari
Profil společnosti Pekařství VALAŠSKÉ FRGÁLY s.r.o.
Firma Pekařství VALAŠSKÉ FRGÁLY s.r.o., která se věnuje klasické ruční pekařské výrobě valašského pečiva a dodává své výrobky do malých i velkých obchodních sítí v celé České republice, byla založena v roce 2004. Hlavním sortimentem je výroba valašských frgálů, moravských koláčků, medového pečiva a dalších druhů pečiva. Pekařská výroba je zaměřena především na kvalitu výrobků a dodržování tradičních postupů výroby jednotlivých druhů pečiva. Všechny výrobní činnosti kromě mísení těsta probíhají ručně. K výrobě pečiva používají kvalitní prověřené suroviny většinou od českých výrobců. Pekařská výroba je ve firmě několikrát ročně podrobena kontrolní činnosti státních institucí.

Šikovní a zruční zaměstnanci denně pracují s kvalitním těstem a jejich ruce tvoří originální valašské pečivo, které mohou ochutnat zákazníci ve všech regionech České republiky.

Pro více informací : http://www.valasskepecivo.cz/

Podrobnosti ke spolupráci
Spolupráce trvala od roku 2009. Bohužel na konci roku 2012 firma Pekařství Valašské frgály s.r.o. ukončila svou činnost.

 

Využívané produkty a služby:

  • provoz, údržba a inovace podnikového informačního systému Trilex

 

Informační systém Trilex pracuje na aplikační platformě společnosti Magic Software Enterprises. Tato globální společnost poskytuje řešení podnikových technologií již 25 let. | | |