SEMAG spol. s r. o.

Semag spol. s r.o.


Vyjádření ředitele společnosti SEMAG

Jako vrcholového manažera naší společnosti SEMAG mne zajímá především celkový přínos spolupráce se společností TRINIDON. Mohu říci, že jsem získal ve společnosti TRINIDON spolehlivou oporu pro naše podnikání. Vím, že přístup našeho dlouholetého dodavatele a partnera je vždy profesionální a seriózní.
Silnou stránkou v rozvoji naší spolupráce je pravidelná komunikace, prostřednictvím které jsou později plněny naše potřeby a představy.Tuto společnost mohu jenom doporučit.

Ing. Ivo Tarkowski 
výkonný ředitel
   

Profil společnosti SEMAG

Společnost SEMAG je výrobcem širokého sortimentu pekařských, cukrářských a lahůdkářských výrobků s dlouholetou tradicí a zkušeností na českém trhu. Díky nejmodernějšímu technickému a technologickému vybavení je firma schopna plnit nejpřísnější požadavky na kvalitu a zdravotní nezávadnost výrobků, potvrzeno dlouhodobě zavedeným a často prověřovaným systémem řízení jakosti dle normy ISO 9001:2000, jakost je nedílnou součástí všech činností ve firmě, což přispívá k vyrovnané kvalitě výrobků a služeb.

Pro více informací: www.semag.cz

Podrobnosti ke spolupráci
Spolupráce trvá již od roku 1998.

Využívané produkty a služby:

  • provoz, údržba a inovace podnikového informačního systému Trilex
  • správa všech informačních technologií
  • outsourcing vybraných informačních technologií
Informační systém Trilex pracuje na aplikační platformě společnosti Magic Software Enterprises. Tato globální společnost poskytuje řešení podnikových technologií již 25 let. | | |