Řeznictví Tichý s. r.o.

Řeznictví Tichý spol. s r.o.

Profil společnosti Řeznictví Tichý s. r.o.

Firma Řeznictví Tichý s.r.o. zahájila své působení na trhu v oblasti zpracování a distribuce masa kolem roku 2000. Vzhledem k expanzi společnosti vyvstala brzy potřeba rozšíření její výrobní kapacity. Proto se její majitel p.Tichý rozhodl v roce 2006 zakoupit areál v Háji ve Slezsku, kam byla výroba přemístěna. V roce 2011, pak společnost Řeznictví Tichý s.r.o. rozšířila svou činnost i o masnou výrobu.
 
Společnost Řeznictví Tichý s.r.o. se zabývá bouráním vepřových půlek a hovězích čtvrtí, porcování drůbežího masa a výrobou masných výrobků a polotovarů. Vedení firmy upřednostňuje kvalitu nad kvantitou, prioritou zůstává vysoká jakost všech finálních produktů a výrobků. Vedení společnosti neustále sleduje nejnovější trendy ve výrobě a výrobních technologiích.
 
Společnost provozuje i vlastní síť maloobchodních prodejen, kde svým zákazníkům nabízí denně kvalitní čerstvé bourané maso a masné výrobky vyráběné výhradně z kvalitních surovin.

Pro více informací: http://www.reznictvi-tichy.cz/

Podrobnosti ke spolupráci

  • spolupráce trvá od roku 2017

Využívané produkty a služby

  • provoz, údržba a inovace podnikového informačního systému Trilex

 

 

Informační systém Trilex pracuje na aplikační platformě společnosti Magic Software Enterprises. Tato globální společnost poskytuje řešení podnikových technologií již 25 let. | | |