Trilex

/

VMU – Příjem a expedice

|

VMU – Příjem a expedice

Obecná charakteristika

Modul Trilex-VMU byl vyvinut speciálně pro pracoviště v potravinářském průmyslu pracující s několika typy vah (můstková, visutá, nájezdová…) na jednom pracovišti a sestává se z komponent Příjem, Expedice a Výroba.

Pomocí přímého datového propojení s modulem Trilex-Sklad, jsou na jednotlivá expediční pracoviště načítány položky zboží přímo ze zadaných objednávek zákazníka, a to pouze ty položky, které je potřeba na daném expedičním pracovišti připravit a vyexpedovat. Expedičních pracovišť může pracovat současně několik.

Po odvážení a potvrzení vyexpedované položky na expedičním pracovišti je odvážené množství zapsáno k položce přímo do dodacího listu. K jednotlivým položkám zboží je možno vytisknout štítek s údaji k položce (kód, název, šarže, původ…). Každé expediční pracoviště k objednávce může tisknout i souhrnný štítek k vyexpedované dodacímu listu s údaji dle potřeby.

Dalším důležitým úkolem modulu Trilex-VMU je evidence příjmu od dodavatele a jsou podchyceny i interní pohyby v rámci firmy a jejich jednotlivých skladů.

V celém okruhu pohybu skladových položek od dodavatelského příjmu, přes vnitřní pohyby až po expedici, je i přesná evidence šarží pro zpětnou dohledatelnost.

Modul Trilex-VMU komunikuje přímo s váhou (vahami). Práce probíhá na špičkových, průmyslových PC s dotykovou obrazovkou speciálně vyrobených pro pracoviště v potravinářském průmyslu vyžadující speciální provedení a také vysokou otřesuvzdornost. Dotyková PC jsou přímo propojena s indikátory vah.

Přínosy pro uživatele

  • provázanost – produkt je plně provázán s modulem Trilex-Sklad (expedice zboží dle objednávek zákazníka, příjmy od dodavatele, vnitřní pohyby mezi sklady…)
  • přesnější a rychlejší vychystání a expedice zboží dle objednávek
  • dohledatelnost zboží na základě evidence šarží

Ukázka modulu

Co dalšího Trilex® umí?

Chcete vědět více?

Obraťte se na nás pomocí kontaktního formuláře.
Volba správného ERP systému je velké rozhodnutí a víme, že budete mít mnoho dotazů. Šetřete svůj čas. Napište, co Vás zajímá a vše si vysvětlíme.

1 + 9 =

Zavolejte nám:

+420 597 578 762

Napište nám:

info@trinidon.cz