Trilex

/

Rekapitulace výroby

|

Rekapitulace výroby

Obecná charakteristika

Trilex – Dotyková nástavba rekapitulace výroby je určena pracovníkům výroby (např. mistrům výroby), kteří mají za úkol zadávat do IS Trilex skutečně vyrobené množství výrobků, které je připraveno pro pracovníky expedice k vychystávání na rozvozy.

Po přihlášení do aplikace Trilex – Dotyková nástavba rekapitulace výroby uživatel zvolí datum výroby, výrobní směnu a výrobní zakázku, ke které chce skutečně vyrobené množství výrobků zadávat. V přehledu výrobků jsou zobrazeny výrobky dle zvolené výrobní zakázky a  uživatel může zadávat množství buď přímo do jednotlivých sloupců přehledu (Standard, Recyklace, Zmetky apod…), nebo přes dialog Vstup, v obou případech pomocí numerické klávesnice.

Stav jednotlivých výrobků je pro přehlednost uživatele barevně rozlišen. Použitím praktických filtrů si může mistr výroby zpřehlednit zobrazené výrobky jejich filtrací dle stavu (hotové, nerozpracované, nebalené a nekrájené apod.)

Při použití dotykových displejů, které jsou určeny pro výrobní provozy, je tak možno umístit aplikaci např. přímo poblíž pecí a mistr výroby tak má aplikaci Trilex – Dotyková nástavba rekapitulace výroby, doslova po ruce a může zadávat hotovou výrobu již při vyjmutí výrobků z pece a posouzení jejich kvality. Tím odpadá zapisování výroby nejprve do papírových sestav a její následné přepisování do IS Trilex, čímž je sníženo procento vzniku chyby při přepisování.

Díky přímé vnitřní systémové provázanosti aplikace Trilex – Dotyková nástavba rekapitulace výroby s modulem Trilex – Expediční systém vidí expedienti množství vyrobených výrobků, které mistři vyrobili a již zadali do aplikace Trilex – Dotyková nástavba rekapitulace výroby. Expedienti tak okamžitě vědí, kolik výrobků mají z výroby již k dispozici pro expedici zboží na linkách.

Základní vlastnosti

  • rychlé a přehledné zadávání skutečného vyrobeného množství výrobků
  • dostupnost aplikace přímo na pracovištích výroby
  • Plná provázanost na moduly Trilex – Výrobní zakázky, Trilex – Expediční systém

Přínosy pro uživatele

  • Zkrácení časového rozpětí zápisu skutečné výroby do IS Trilex
  • Snížení chybovosti při přepisování skutečné výroby
  • Zobrazování zadané skutečné výroby i v modulu Trilex – Expediční systém na pracovišti Expedice

Ukázka modulu

Co dalšího Trilex® umí?

Chcete vědět více?

Obraťte se na nás pomocí kontaktního formuláře.
Volba správného ERP systému je velké rozhodnutí a víme, že budete mít mnoho dotazů. Šetřete svůj čas. Napište, co Vás zajímá a vše si vysvětlíme.

2 + 5 =

Zavolejte nám:

+420 597 578 762

Napište nám:

info@trinidon.cz