Trilex

/

Expediční systém

|

Expediční systém

Obecná charakteristika

Software TRILEX EXPEDIČNÍ SYSTÉM je určen všude tam, kde je nezbytné zrychlit a zpřesnit vychystávání zboží.

V současné době se ukazuje, že v provozech organizací, firem a společností, které se zabývají výrobou a distribucí, narůstá potřeba zrychlit a zpřesnit expedici zboží a výrobků. Expedice každé organizace je dnes založená na aspektech, které jsou obecně platné, ale jsou zde také specifické podmínky vyskytující se v daném provozu při vychystávání zboží (výrobků). Různé způsoby mají své prvky, které se zavedly mnoha lety práce a byly ověřeny provozem. Zde je nutné uvést, že při zavádění nového způsobu práce v expedici s využitím přicházejících technologií zobrazování a zpracování dat je důležité prosadit nové metodiky práce do praxe.

Nezanedbatelným aspektem jsou požadavky kladené na obsluhy expedic, jejich znalosti výrobků, ale především na rozhodování, kdy a v jakém časovém úseku co vychystat, např. v návaznosti nejen na objednávky převzaté od odběratelů, ale rovněž na skutečně vyrobené a připravené k expedici zboží.

Software TRILEX EXPEDIČNÍ SYSTÉM byl již na počátku svého vývoje pojat jako modulární systém, který může být přímo napojen na datovou základnu IS Trilex, případně může spolupracovat s jiným systémem formou datových přenosů.

Přínosy pro uživatele

  • provázanost-produkt je plně provázán na IS Trilex – Výrobu, Expedici, Sklad, Finance
  • rychleji, levněji a přesněji vychystávat veškeré zboží, které opouští sklady a rampy dané organizace, střediska)
  • kompatibilita – systém je možné využívat na sdílené databázi s IS Trilex, případně propojit se stávajícím IS.
  • Cena – je volitelná dle rozsahu nasazení a je vysoce konkurenční jiným systémům. Cena je přesně stanovena včetně implementace a odborného dohledu

Ukázka modulu

Co dalšího Trilex® umí?

Chcete vědět více?

Obraťte se na nás pomocí kontaktního formuláře.
Volba správného ERP systému je velké rozhodnutí a víme, že budete mít mnoho dotazů. Šetřete svůj čas. Napište, co Vás zajímá a vše si vysvětlíme.

11 + 14 =

Zavolejte nám:

+420 597 578 762

Napište nám:

info@trinidon.cz