Trilex

/

Skladová evidence

|

Skladová evidence

Obecná charakteristika

Trilex – Dotyková nástavba skladové evidence je další doplňková dotyková aplikace IS Trilex, usnadňující a zrychlující evidenci příjmů a výdajů zboží na skladovacím místě, např. v mrazícím boxu apod. s okamžitým přehledem stavu zboží na daném skladě.

Primárním úkolem této aplikace je poskytnout pracovníkům skladu okamžitý aktuální přehled stavu zboží evidovaného na daném skladě na dotykové obrazovce, bez nutnosti tvorby různých papírových sestav a kontroly stavu na jednotlivých skladových kartách.

Pracovník skladu si tak může kdykoli provést i okamžitou namátkovou fyzickou kontrolu zboží.

Velkým usnadněním práce je pro uživatele tvorba příjmů a výdajů na sklad. Při použití této aplikace odpadá tvorba vnitřních dokladů a jejich potvrzování klasickým způsobem. Tyto operace za uživatele přebírá samotná aplikace, která doklady, včetně operace jejich potvrzení, díky provázanosti na modul Trilex – Sklad, tvoří sama. Uživatel v aplikaci pouze zvolí režim operace, kterou chce provádět (příjem, nebo výdej) a zadává množství jednotlivých výrobků, které chce přijmout, nebo vydat (dle zvoleného režimu operace). Jakmile zadá potřebné množství k požadovaným položkám zboží, ukončí režim příjmu (nebo výdeje) potvrzením zadaného množství.

Po potvrzení zadaného množství je automaticky spuštěn proces tvorby vnitřních skladových dokladů a jejich potvrzení, čímž je uživatelem zadané množství přijato, nebo vydáno ze skladu (dle režimu zvoleného uživatelem) a uživatel tak v aplikaci přímo vidí aktuální stav skladu po provedení zadané operace.

Samozřejmostí aplikace je i možnost tiskového výstupu stavu skladu na tiskárnu, vytvoření nové skladové karty na daném skladě, či nahlédnutí do skladových pohybů jednotlivých skladových karet.

Aplikace je rovněž úzce provázána i na modul Trilex – Expediční systém.

Základní vlastnosti

  • plná provázanost na moduly Trilex – Sklad a Trilex – Expediční systém
  • zobrazování vždy aktuálního stavu skladu
  • automatická tvorba vnitřních skladových dokladů pro příjem, výdej a jejich potvrzení systémem
  • jednoduché a intuitivní ovládání na dotykovém displeji

Přínosy pro uživatele

  • odbourání tisků sestav pro zjištění stavu skladu
  • zrychlení a zefektivnění evidence příjmů a výdajů na skladě
  • časová úspora při tvorbě příjmů a výdajů na sklad
  • zobrazování vždy aktuálního stavu skladu

Ukázka modulu

Co dalšího Trilex® umí?

Chcete vědět více?

Obraťte se na nás pomocí kontaktního formuláře.
Volba správného ERP systému je velké rozhodnutí a víme, že budete mít mnoho dotazů. Šetřete svůj čas. Napište, co Vás zajímá a vše si vysvětlíme.

6 + 8 =

Zavolejte nám:

+420 597 578 762

Napište nám:

info@trinidon.cz