Trilex

/

Management nákupu

|

Management nákupu

Obecná charakteristika

Program je určen pro rychlé a jednoduché zadávání a sledování objednávek všemi uživateli z organizace, jelikož veškerá propojení na účty a plán z účetnictví je prostřednictvím předkontací – kódů.

Uživatelé tedy nemusí znát účtovou osnovu. Základním rysem tohoto programu je tedy jeho přímé propojení na program podvojného účetnictví a financí. Slouží pověřeným manažerům k zadávání objednávek pro dodavatele. Obsahem objednávky může být nejen zboží, ale rovněž služby. Jednotlivé objednávky jsou přiřazovány k určitému nákladovému středisku a účtu, kterým bude toto zboží nebo služba zaúčtována v účetnictví.

Program je úzce propojen s plánem na jednotlivé nákladové střediska a účty, a proto dovoluje každému oddělení (nákladovému středisku) čerpat ve svých objednávkách takové částky, které jsou volně dostupné dle plánu. Nelze tedy již použít částky, které byly rezervované pro jiné dřívější objednávky – program přepočítává při každém zadání objednávky dostupnou částku. Program také hlídá osobní limit každého uživatele.

Vystavené objednávky lze přiřadit k došlým závazkům, pokladním dokladům, ostatním závazkům a zálohovým fakturám. V okamžiku propojení dokladu z účetnictví  s objednávkou  a v okamžiku zaúčtování dokladu, se částka, která se rezervovala z plánu při zadání objednávky, vyčerpá.

 

Přínosy pro uživatele

  • produkt je plně provázán na Trilex – Podvojné účetnictví, Trilex – Finance
    umožňuje práci při více střediscích (pobočné provozovny)
  • evidované soubory (např. kopírka s podavačem) lze zaměňovat, případně rozdělit
  • lze provádět propojení na programy typu Microsoft Office

Co dalšího Trilex® umí?

Chcete vědět více?

Obraťte se na nás pomocí kontaktního formuláře.
Volba správného ERP systému je velké rozhodnutí a víme, že budete mít mnoho dotazů. Šetřete svůj čas. Napište, co Vás zajímá a vše si vysvětlíme.

10 + 9 =

Zavolejte nám:

+420 597 578 762

Napište nám:

info@trinidon.cz