O nás

Kdo jsme a co děláme

Poskytujeme řešení podnikových technologií již 29 let. Společnost TRINIDON vznikla v roce 1993 a věnuje se vývoji a implementaci vlastního informačního ERP systému TRILEX.

Tento systém je určen do náročných obchodních prostředí a výrobních organizací jako jsou například pekárny, potravinářský průmysl, bytová družstva a další.

Hlavním produktem společnosti je vlastní informační systém TRILEX, který je individuálně přizpůsobován různorodým požadavkům jednotlivých zákazníků. IS TRILEX je dnes vyzrálým systémem s řadou modulů, které jsou vzájemně datově provázány a umožňují vysoce efektivní zpracování a vyhodnocování dat.

V roce 2004 společnost TRINIDON úspěšně zavedla systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001 a od té doby splňuje všechny požadavky dle stávající ČSN EN ISO 9001:2016. Ve společnosti probíhá každoročně dozorový audit prováděný akreditovanou certifikační společností Systémové certifikace s.r.o..

Na přelomu roku 2003 –2004 byl spuštěn projekt outsourcingové podpory, kdy odborní pracovníci společnosti TRINIDON zajišťují rozsáhlé služby nejen v oblasti software, ale také v oblasti technické podpory výpočetní techniky, komunikací a webových aplikací pro internet.

Naše další činnosti

3D tisk na zakázku

3D tisk na zakázku technologiemi FDM/FFF ze všech běžných i méně obvyklých materiálů se zaměřením na velkoformátový tisk z materiálů vhodných pro shadow boardy a organizéry nářadí.
Více detailů

Vývoj software na zakázku

Nevyhovuje Vám stávající software? Hledáte softwarovou databázovou aplikaci? Využijte bohatých zkušeností naší společnosti a nechejte si udělat software přímo na míru.

Více detailů

Outsourcing hardware - dodávky, systémová a technická podpora

Zajištění správného provozu nasazených informačních a komunikačních technologií od pronájmu až po údržbu techniky.
Více detailů

Naše certifikáty dle ČSN EN ISO 9001:2016

Základní informace o společnosti

Obchodní název:

TRINIDON, spol. s r.o.

Sídlo společnosti:

U Staré elektrárny 2050/38,
Slezská Ostrava, 710 00 Ostrava

IČ: 49610872
DIČ: CZ49610872
Spisová značka: C 10846 vedená
u rejstříkového soudu v Ostravě

Zavolejte nám:

+420 597 578 762

Napište nám:

info@trinidon.cz

Pracuje, ale nevyrušuje.

Objevte a vyzkoušejte náš podnikový informační systém Trilex® určen pro náročné prostředí obchodních a výrobních organizací. Je uzpůsoben pro zpracovávání většího objemu dat. Systém kontinuálně vyvíjíme a přizpůsobujeme požadavkům uživatelů.