Co je Trilex?

logo Magic xpa 3

Podnikový informační systém Trilex (IS Trilex) patří do kategorie ERP a je určen pro náročné prostředí obchodních a výrobních organizací. Svou vnitřní koncepcí je určen pro zpracovávání většího objemu dat. Systém je kontinuálně vyvíjen a přizpůsobován požadavkům uživatelů.

IS Trilex je vyvinut a vyvíjen v moderním a vysoce spolehlivém vývojovém prostředí MAGIC z řady RAD (Rapid Application Development) společnosti MSE Ltd. Prostředí využívá architekturu klient/server. Toto systémové prostředí umožňuje uživatelům tohoto systému vysoký standard při sdílení dat, zadávání dat a jejich vyhodnocování.

Informační systém se skládá z programových modulů (Účetnictví, Finanční analýzy, Skladové hospodářství, Výroba, Expedice, Doprava, Reklamace, Nájem a další.). Bližší informace k jednotlivým modulům jsou uvedeny v kapitole Co všechno umí Trilex?. Modulové složení IS Trilex lze kombinovat dle potřeb organizace.

"Informační systém Trilex pracuje, ale nevyrušuje."

 

Informační systém Trilex pracuje na aplikační platformě společnosti Magic Software Enterprises. Tato globální společnost poskytuje řešení podnikových technologií již 25 let. | | |